У рамках проєкту „ Хаб з цифрової освіти ”в Єрківській сільській бібліотеці – відділу Публічної бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі Миргородської міської ради функціонує хаб з цифрової освіти , діяльність якого стала невід’ємною частиною бібліотечного сервісу. Бібліотекар , пройшовши навчання в ексклюзивному форматі — освітній серіал. Замість рівнів пройшла сезони, а замість уроків — освітні серії за участю експертів і селебріті, отримала електронні сертифікати базового курсу із цифрової грамотності (початковий рівень, середній рівень і просунутий рівень) та сертифікати із курсу для батьків «Безпека дітей в інтернеті», повністю пройшли гостьовий курс «Сматрфон для батьків» від Київстар та інші. Користувачами бібліотечного хабу є представники різних верств населення – діти, молодь, безробітні, пенсіонери. Для них створено рівні можливості у пошуку інформації, що сприяє становленню і розвитку їхньої загальної, інформаційної та інтелектуальної культури. А зараз бібліотекар допомагає в навчанні користувачам Єрківської бібліотеки, надає консультації тим, хто прагне навчатись цифровій грамотності.
З кожним відвідувачем проводиться попередня консультація, ознайомлення з правилами , новими бібліотечними послугами . Чимало відвідувачів – пенсіонерів та людей старшого покоління вперше сіли за комп’ютер. Для них проводилися індивідуальні та групові навчання «Основи комп’ютерної грамотності і роботи в Інтернеті». Велика цільова група користувачів бібліотечних хабів – одинокі люди похилого віку. Для них бібліотека робить кроки назустріч, організовуючи заняття-практикуми «У сімейному колі», під час яких вони через соціальні мережі та Skype, Viber та Instagram спілкуються з рідними, а також здружилися між собою. Заняття допомагають їм подолати самотність. Бібліотекар навчає користувачів користуватися додатком «Приватбанку», «Ощадбанку», щоб заплатити комунальні послуги на місці. Використовуючи комп’ютери з доступом до Інтернету, відвідувачі скористалися он-лайн послугами : замовлено 4 квитки на потяг; здійснено 7 покупок в Інтернет-магазинах тощо.
Бібліотекар добре розуміє, що необхідні цифрові навички мають бути доступні всім, прагне охопити програмою якомога більше людей. Значним позитивом стало створення бібліотечного блогу, що дозволило представити бібліотеку в Інтернеті. Рекламуючи послуги своєї бібліотеки, на блозі, можна познайомитися та відвідати віртуальні виставки , отримати віртуальну довідку. Блог бібліотеки користується популярністю. На сьогоднішній день його відвідало 4765 осіб. Зареєструвавшись у мережі хабів цифрової освіти Єрківська бібліотека зробила ще один важливий крок — крок до подолання цифрової нерівності в своїй громаді.